aš galiu jums padėtiNekilnojamo turto brokerė SIGUTĖ MACKEVIČIENĖ | Tel. +370 608 42 903

PASIRŪPINSIU SKLANDŽIU PARDAVIMO PROCESU:

1

NEKILNOJAMO TURTO OBJEKTO APŽIŪRA

Pirmojo susitikimo metu atliksiu detalią objekto apžiūrą, šiame žingsnyje išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir lūkesčius.

2

RINKOS ANALIZĖ IR TURTO VERTĖS NUSTATYMAS

Atliksiu detalią rinkos analizę Jūsų nekilnojamo turto objekto rinkos kainai nustatyti. Padėsiu paruošti, esant reikaliui - sutvarkyti, objekto dokumentus pardavimui.

3

OBJEKTO PARUOŠIMAS

Paruošiu profesionalias objekto nuotraukas, vizualizacijas, trimatį planą ir informatyvų aprašymą - patraukliam objekto pristatymui.

4

ORGANIZUOJAMOS OBJEKTO APŽIŪROS

Esant potencialiems klientams organizuoju (iš anksto suderinus laiką) objekto apžiūrą. Apžiūros tikslas - klientui parodyti parduodamą objektą, atsakyti į iškilusius klausimus. Esant poreikiui, oreganizuoju atvirų durų dienas.

5

PARDAVIMO SUTARTIES PASIRAŠYMAS

Asmeniškai koordinuoju visą objekto pirkimo - pardavimo sutarties pasirašymo procesą: nuo derybų iki pirkimo - pardavimo sutarties pasirašymo.

PROFESIONALO PAGALBA

PATIKĖKITE NT PIRKIMO/PARDAVIMO RŪPESČIUS PROFESIONALUI

Mano 5 metų darbo patirtis nekilnojamo turto rinkoje gali apsaugoti Jus nuo klaidų ir neplanuotų išlaidų perkant ar parduodant nekilnojamą turtą.

Sigutė Mackevičienė

SĖKMINGAI UŽBAIGTŲ SANDORIŲ

0 %

NT objektų parduodu per 6-8 savaites

0 %

NT objektų išnuomoju per 2-3 savaites

0 %

Rekomendacijos

Trumpai parašysiu - labai gera ir nuostabi brokerė. Rūpesčių neturėjome, viską sutvarkė greitai ir kokybiškai. Patariu ir rekomenduoju kreiptis dėl pirkimo ar ...
ARŪNAS, 2019
Rekomenduoju Sigutę už profesionalumą, sklandų bendradarbiavimą ir nuoširdų rūpestį parduodant namą. Visas pardavimo procesas buvo greitas ir be rūpesčių.
AGNIETĖ, 2018
Noriu parašyt didžiulį Ačiū už bendrą projektą, kūrį įgivendino Sigutė. Šis projektas - nauji namai, kurie buvo labai svarbūs mano ir sūnaus gyvenime. Teko pasukti galvą, kaip...
VAIDA, 2019

TURITE KLAUSIMŲ?