ATSILIEPIMAI

SIGUTĖ MACKEVIČIENĖ | Tel. +370 608 42 903

Arūnas, 2019

Trumpai parašysiu – labai gera ir nuostabi brokerė. Rūpesčių neturėjome, viską sutvarkė greitai ir kokybiškai. Patariu ir rekomenduoju kreiptis dėl pirkimo ar pardavimo. SUPER NT BROKERĖ.

Aušra, 2019

Rekomenduoju NT brokerę Sigutę Mackevičienę. Patikima, apsukri, kada atsiranda kliūčių – greitai jas išsprendžia. Tikrai išmananti ir mylinti savo darbą. Mums viską taip greitai sutvarkė, nesuvokiau, kad mes jau turime savo namus.

BEATA, 2019

Labai gera NT brokerė. Greitai surado mūsų šeimai tinkanti namą, padėjo sutvarkiti visus reikalingus dokumentus. Tikrai rekomendoju.

VAIDA, 2019

Noriu parašyt didžiulį Ačiū už bendrą projektą, kūrį įgivendino Sigutė. Šis projektas – nauji namai, kurie buvo labai svarbūs mano ir sūnaus gyvenime. Teko pasukti galvą, kaip surasti sąžiningą ir patikimą NT brokerį, ir gerai pasukus galvą supratau, kad turiu geriausią draugę – Sigutę. Vaikystė praleista kartu, tik gyvenimas šiek tiek pakeitė gyvenamas vietas ir atitolino artimesnį bendravimą, bet toks rimtas reikalas vėl mus suvedė. Labai džiaugiuosi, kad kreipiausi pagalbos į Sigutę. Likau visapusiškai patenkinta tiek naujų namų paieškos procesu, tiek jau dabar  savo namais. Viskas vyko sklandžiai, nors pati buvau pasimetusi, bet su tokiu užnugariu, viskas pavyko šauniai. Rekomenduoju. Sigutė paėmė visus reikalus į savo rankas ir užtikrintai ėjo į priekį. Viskuo be galo džiaugiuosi, o ypač puikiais rezultatais.

AGNIETĖ, 2018

Rekomenduoju Sigutę už profesionalumą, sklandų bendradarbiavimą ir nuoširdų rūpestį parduodant namą. Visas pardavimo procesas buvo greitas ir be rūpesčių.

Vieta Jūsų atsiliepimui:

TURITE KLAUSIMŲ?